אודות

א.א. פוליטיב (1999) בע"מ נוסדה בשנת 1985, החברה הינה בבעלות פרטית.

מיום היווסדה, החברה מנוהלת תחת ביקורת עצמית גבוהה ושאיפות מקצועיות גבוהות מאוד תוך מתן דגש רב לאיכות המוצרים, חדשנות ושירות לקוחות.
במשך השנים הפכה החברה ליצרנית המובילה בארץ ליצור יריעות חקלאיות ואחת המובילות והמוכרות בעולם.
מפעל החברה ממוקם במבנה חדיש בקיבוץ עינת ובו החברה מייצרת מגוון רחב מאוד של יריעות חכמות לחקלאות ולתעשייה עם כושר יצור גדול ומגוון.

ברשות החברה קווי יצור המותאמים לדרישות השוק בארץ ובעולם. קווי היצור של פוליטיב הינם רב שכבתיים ונחשבים למתקדמים מסוגם בעולם. קווי היצור מאופיינים ברמות דיוק גבוהה מאוד עם מערך שליטה ובקרה ממוחשב ורצפת ייצור ממוחשבת. מערך ההזנה של חומרי הגלם אל כל קווי היצור הינו ממוחשב ובעל בקרה אוטומטית למניעת טעויות ולהבטחת זהות בהרכב החומרים בין סדרות היצור השונות. צוות היצור הינו צוות מיומן ובעל ניסיון רב שנים.

במשך שנות פעולתה, פוליטיב הקפידה תמיד על שרות אמין, מסור, גמיש ותוך עמידה במועדי אספקה קצרים יחד עם שמירה על רמת איכות גבוהה מאוד והתאמת המוצרים ללקוח לפי צרכיו. כל היריעות נבדקות ע"פ התקן הישראלי ותקנים עולמיים (ASTM, ISO) בטרם שליחתם ללקוח. בדיקות אלו מבוצעות במעבדה חדישה ומצוידת הכוללת צוות אנושי מיומן ומסור. המעבדה עובדת בכל שעות היממה, במקביל ליצור במפעל, על מנת להבטיח את האיכות של היריעות. המפעל מקיים ועובד תחת מערכת הבטחת איכות ISO-9002 ו ISO-14000.

פוליטיב מפתחת יריעות חדישות וחכמות בשיתוף פעולה הדוק עם המערכת החקלאית, המדריכים החקלאיים ומוסדות מחקר אקדמיים בארץ ובעולם.
פוליטיב פועלת בשווקים הבינלאומיים. ורואה בהם את הבסיס לצמיחתה העתידית. כחלק מתהליך הצמיחה, פוליטיב רואה ומזהה את השווקים העתידיים ועושה צעדים אסטרטגיים הכוללים הקמה או רכישת מפעלים יצרניים, גיוון מוצרים, והקמת חברות בת שיווקיות במדינות דומיננטיות בתחום החקלאות.

אסטרטגיה זו מאפשרת לפוליטיב להיות קרובה יותר לציבור לקוחותיה ולתת שירות טוב יותר ויעיל יותר. כחלק מהאסטרטגיה נרכש בסוף שנת 2013 מפעל ליצור יריעות פלסטיק במקסיקו, ומתחילת שנת 2014 המפעל מייצר במלוא התפוקה. במפעל, הממוקם במקסיקו סיטי, יש קווי יצור בעלי חמש שכבות הנחשבים לבעלי הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, וכושר ייצור של 17,000 טון בשנה, חברת "פוליטיב מקסיקו" משרתת את ציבור לקוחותינו במקסיקו ובדרום אמריקה.

בנוסף לרכישת המפעל במקסיקו, נרכשה בסוף שנת 2015  חברת "מטאור" – החברה המובילה בעולם בתחום של יצור רשתות להגנה כנגד חרקים לתחום החקלאות והפכה לחלק מקבוצת פוליטיב, מאז הרכישה הושקעו במפעל מאמצים וכספים רבים על מנת להגדיל את כושר היצור בכדי לעמוד בדרישה ההולכת וגדלה לרשתות נגד חרקים בעולם.

בימים אלו נרכשו מכונות חדשות וציוד מתקדם ע"י החברה על מנת לתת מענה לביקוש הרב של מוצרנו בארץ ובעולם, עם רכישת הציוד כושר הייצור בכל המפעלים של הקבוצה יגיע ל58.000 טון בשנה.

בנוסף לשיווק מוצריה בארץ, קבוצת פוליטיב מייצאת לכל היבשות  וליותר מ 50 מדינות שונות בעולם,. השיווק נעשה  באופן ישיר על ידי החברה, באמצעות חברות בנות בחו"ל ודרך מפיצים שונים. יעדי השיווק העיקריים הם: ארה"ב, מקסיקו, ספרד, איטליה, צפון אירופה, מזרח אירופה, אפריקה, אוסטרליה, הודו ועוד מדינות רבות. החברה מחזיקה בחברות שיווק בארה"ב, מקסיקו, דרום אפריקה, הולנד, ספרד והודו.

טופס יצירת קשר    עיצוב ובניית אתרים webthenet